چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
ساعت : ۱۰:۱۸
کد خبر: ۱۰۰۱۷۶
|
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «پرده آخر» جمعه ۱۶ آذر ماه ساعت ۱۶ در موزه عکسخانه شهر افتتاح می‌شود و تا ۶ دی ماه پذیرای علاقه‌مندان است.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «پرده آخر» جمعه ۱۶ آذر ماه ساعت ۱۶ در موزه عکسخانه شهر افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تصاویر نمایش‌های به اجرا در آمده در سالن‌های تئاتر شهر تهران بین سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ است. 

نمایشگاه عکس «پرده آخر» حاصل تلاش ۱۵ عکاس به نام‌های عاطفه آرانی، آرزو آزادپور، میلاد بهشتی، رضا جلالی، فهیمه حکمت، عماد دولتی، مونا صدر، لیلی صدیق، علیرضا فراهانی، محبوبه فرج‌اللهی، مریم قهرمانی، شیوا مشفق، احسان نقابت، بهار نیک پور و عطیه نیکنام است که از هر عکاس دو عکس به نمایش در آمده است.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه می‌توانند تا پنجشنبه ۶ دی ماه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۷ و پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ به موزه عکسخانه شهر واقع در میدان هفتم تیر، میدان بهار شیراز، بوستان بهار شیراز مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۸۴۸۹۹۳ تماس بگیرند یا به نشانی اینترنتی موزه www.iranphotomuseum.com مراجعه کنند.

نظر شما