سه‌شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
ساعت : ۱۲:۲۹
کد خبر: ۱۰۱۰۱۴
|
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران صبح دوشنبه ۲۲ بهمن در زیر باران شدید شهر تهران، ضمن حضور و بازدید از ایستگاه سازمان فرهنگی هنری در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن از تاثیر حضور میلیونی مردم در این راهپیمایی برای غلبه بر مشکلات گفت.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با حضور در راهپیمایی باشکوه چهل سالگی انقلاب اسلامی در خیابان انقلاب تهران از ایستگاه سازمان فرهنگی هنری در این راهپیمایی باشکوه، زیر باران بازدید کرد.

اوحدی با اشاره به حضور میلیونی مردم در این راهپیمایی گفت: بهترین و مهم‌ترین کلید عبور از مشکلات، بحران‌ها و مقابله با بحران‌ها و تحقق آرمان شهدا همین حضور مردم در صحنه است؛ مردمی که قدر استقلال خودشان را می دانند، قدر آزادی که نصیب‌شان شده را می دانند.

وی افزود: به حمدالله امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ما از پختگی، بالندگی و فروغی برخوردار شده‌اند که در سخت‌ترین شرایط، با عزم جدی و راسخ، در واقع به دنبال تحقق آرمان‌‌هایشان هستند. باید قدر این حضور را بدانیم، حضوری که معجزه می‌کند.و دشمنان را از پا درمی‌آورد.

رییس سازمان فرهنگی هنری در پایان درباره ایستگاه‌های فرهنگی این سازمان در مسیر راهپیمایی هم تاکید کرد: کارکنان سازمان فرهنگی هنری طی چند روز گذشته برای ایستگاه های این سازمان در مسیر راهپیمایی بسیار زحمت کشیده‌اند و غرفه‌های بسیار خوبی را شاهد هستیم. به آنها خسته نباشید می‌‌گویم.

ایستگاه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن با عنوان کلی «ایران ما انقلاب ما» و با رویکرد «تقویت هویت انقلابی» در ۷ نقطه از مسیر برپا شده است و تا پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن، میزبان شهروندان است.
نظر شما