دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
ساعت : ۱۰:۴۶
کد خبر: ۱۰۱۳۴۵
|
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
گالری پردیس باغ موزه هنر ایرانی از ۲۴ اسفندماه ۹۷ میزبان نمایشگاه گروهی نقاشی «... از طبیعت ۲» است.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، با شروع فصل بهار و نو شدن طبیعت، گالری پردیس؛ نمایشگاه گروهی نقاشی با موضوع طبیعت را با گردآوری امیر یگانه برگزار می‌کند.

در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان معاصر هنرهای تجسمی از جمله: فریده لاشایی، بهجت صدر، سیراک ملکونیان، حسین محجوبی، مسعود عربشاهی، جلال شباهنگی، آرمان یعقوب پور، اوژن شیراوژن، علیرضا آدمبکان، مصطفی دشتی، جلال مشمولی، منوچهر نیازی، ابراهیم فرجی و... به نمایش در می‌آید. 

امیر یگانه هنرمند، مجموعه‌دار و نمایشگاه گردان، مؤسس و مدیر آموزشگاه هنری چارچوب است و تاکنون نمایشگاه‌هایی از جمله: گذشته‌نگر (نمایشگاه انفرادی آثار مرحوم ابراهیم فرجی)، نامیرایی (نمایشگاه گروهی هنرمندان ایران و ترکیه)، یادبود مولانا و ... را در ایران و خارج از کشور گردآوری کرده است. 

این نمایشگاه در ادامه نمایشگاه سال گذشته پردیس هنر با عنوان «... از طبیعت ۲» ، ۲۴ اسفند ۹۷ ساعت ۱۶ گشایش می‌یابد و علاقه‌مندان و مخاطبان حوزه هنرهای تجسمی می‌توانند از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین همه روزه به جز یکم و سیزدهم فروردین از ساعت ۱۱ تا ۲۱ به گالری پردیس باغ موزه هنر ایرانی به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک وی، خیابان شهید فیاضی (فرشته)، خیابان بوسنی هرزگوین، سه راه دکتر حسابی مراجعه کنند.

نظر شما