چهارشنبه ۰۵ تير ۱۳۹۸
ساعت : ۱۷:۳۲
کد خبر: ۱۰۱۳۶۰
|
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
«درخت آرزوها» عنوان ویژه برنامه‌ای است که امسال از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف ترویج فرهنگ نوع دوستی و نیکوکاری برای برآورده کردن آرزوهای کودکان مناطق محروم برگزار می‌شود.
برآورده شدن آرزوهای کودکان با «درخت آرزوها»به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران،«درخت آرزوها» ویژه برنامه‌ای است که در آن کودکان مناطق محروم آرزوهایشان را نقاشی می‌کنند و با کمک خیرین، این آرزوها به عنوان عیدی سال ۹۸ برآورده خواهد شد.

نقاشی آرزوهای کودکان مناطق محروم از ۲۰ اسفندماه آغاز شده است و از ۲۶ اسفندماه درخت آرزوها در چند فروشگاه شهروند برپا می‌شود تا با کمک نیکوکاران این آرزوها مستجاب شود.

کوره‌پزخانه‌های شرق تهران، شمس آباد، یافت آباد، و ابراهیم آباد و همچنین ناحیه کن و سولقان از جمله نواحی محرومی است که کودکان گردهم می‌آیند و آرزوهایشان را نقاشی می‌کنند. 

علاقه‌مندان به شرکت در این طرح نوع دوستی می‌توانند با حضور در فروشگاه‌های شهروند مناطق ۱، ۲، ۳ و ۱۲ شهر تهران، آرزوهای نقاشی شده کودکان را برآورده کنند.

همچنین افراد علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به صفحه اینستاگرام DERAKHT_AREZOOHA به صورت غیرحضوری نیز در این طرح شرکت کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

ویژه‌برنامه «درخت آرزوها» به همت مدیریت محصولات سازمان فرهنگی هنری و دبیری مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸ اجرا می‌شود.
نظر شما