دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
ساعت : ۰۵:۴۰
کد خبر: ۱۰۱۹۸۲
|
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
داوری چهارمین جشنواره بچه‌های محراب ویژه پسران در رشته‌های مکبری و موذنی، یکشنبه ۱۲ خرداد در فرهنگ‌سرای اخلاق آغاز می‌شود.
آغاز داوری چهارمین جشنواره بچه‌های محراب در فرهنگ‌سرای اخلاقبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ملوک سید آبادی دبیر اجرایی چهارمین جشنواره بچه‌های محراب و رییس فرهنگ‌سرای اخلاق از آغاز داوری چهارمین جشنواره بچه‌های محراب خبر داد و گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان، بر اساس فراخوانی که در فضای مجازی منتشر شد، کودکان و نوجوانان رده سنی ۸ تا ۱۲ ساله در رشته مکبری و نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ ساله در رشته موذنی، فیلم از تکبیر گویی و اذان گویی در مسجد و یا در محل زندگی خود را از راه نشانی‌های مجازی دبیرخانه این جشنواره، برای داوری ارسال کردند و با توجه به اتمام مهلت ارسال فیلم، داوری این آثار از یکشنبه ۱۹ خرداد آغاز می‌شود.

وی افزود: داوری آثار به سرپرستی فرض‌الله محمدپور و بر اساس شاخصه‌هایی چون رعایت ترتیب، صوت و لحن، صحت قرائت و فصاحت، برترین مکبرین و موذنین کودک و نوجوان انتخواب می‌شوند.

دبیرخانه چهارمین جشنواره بچه‌های محراب در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار، فرهنگس‌رای اخلاق واقع شده است. 

نظر شما