پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۱۱:۳۳
کد خبر: ۱۰۲۱۱۹
|
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
آیین اختتامیه نمایشگاه هنرهای تجسمی «خانه خوبان» در حمایت از آسیب‌دیدگان سیل روز جمعه ۳۱ خردادماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود.
حراج آثار «خانه خوبان» با اجرای بهرام رادان در پردیس ملت برگزار می‌شودبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نمایشگاه فروش آثار استادان و پیشکسوتان هنرهای تجسمی با عنوان «خانه خوبان» توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با مشارکت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه تصویر شهر، سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور، خانه سینما و قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان روز جمعه ۲۴ خردادماه ساعت ۱۷ تا ۱۹ با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهردای تهران و مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان در گالری پردیس سینمایی ملت افتتاح شد که اختتامیه این نمایشگاه روز جمعه ۳۱ خردادماه در همین مکان برگزار می شود.

در این نمایشگاه ۱۲۷ اثر از ۸۴ هنرمند برجسته از جمله کامبیز درمبخش، فخر‌الدین فخرالدینی، حسین محجوبی، یدالله کابلی خوانساری، کوروش شیشه‌گران، طاهر شیخ‌الحکمایی، جواد بختیاری، عین‌الدین صادق‌زاده، معصومه مظفری و... به نمایش گذاشته شده که قرار است بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد فروش آثار خود را به آسیب دیدگان سیل اهدا می کنند.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۳۱ خردادماه به گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، ابتدای بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، روبروی بزرگراه کردستان، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.
نظر شما