دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
ساعت : ۱۰:۴۱
کد خبر: ۱۰۲۲۸۰
|
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
سیستم پخش فیلم‌های سینمایی در پردیس سینمایی رازی به سیستم پخش دیجیتال لیزری مجهز شد.
سینما رازی به سیستم پخش دیجیتال لیزری مجهز شدهاشم میرزاخانی، نایب رییس هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه تصویر شهر گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(ص) و با همکاری و مساعدت موسسه سینما شهر، سالن شماره یک پردیس سینمایی رازی به سیستم پخش (E.cinema) لیزری تجهیز شد.

مدیرعامل موسسه تصویر شهر تصریح کرد: در راستای اهتمام موسسه تصویر شهر مبنی بر خدمت به شهروندان در اقصی نقاط شهر تهران و فروش نیم بهای بلیت در تمام ایام هفته در این پردیس و در ادامه نوسازی و ارتقای سیستم نمایش، سالن یک پردیس سینمایی رازی مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم پخش دیجیتالی شد تا شهروندان و بینندگان سینما با حداقل قیمت شاهد تماشای آثار سینمایی با بهترین کیفیت پخش باشند.

وی همچنین افزود: از آنجا که پردیس سینمایی رازی پیش از این به دلیل اقبال کم مخاطبان به صورت نیمه تعطیل درآمده بود، موسسه تصویر شهر بر آن شد که برای احیای این مکان فرهنگی، بهای بلیت آن را کاهش دهد که خوشبختانه با همکاری سازمان سینمایی و شورای صنفی نمایش و در حمایت از مخاطبان منطقه ۱۱ شهرداری تهران، این امر ممکن شد و موجب خرسندی است که طی یکماه اخیر شاهد رشد ده برابری مخاطب بوده‌ایم.

وی در ادامه گفت: با توجه به ماموریت این موسسه، سیستم نوسازی و تجهیز سالن‌های تحت اختیار همچنان ادامه خواهد داشت.

غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) اعلام کرد که فروش بلیت نیم بها در پردیس سینمایی رازی به دلیل موقعیت جغرافیایی و بافت شهری  مجاز است. 

پردیس سینمایی رازی واقع در میدان گمرک و از سینماهای زیرمجموعه موسسه تصویر شهر است که با دو سالن نمایش و مجموعا ۲۲۰ صندلی به ارائه خدمت شهروندان تهرانی می‌پردازد.
نظر شما