جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
ساعت : ۰۴:۴۲
کد خبر: ۱۰۲۵۵۰
|
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
روایت صحنه‌ای دختران جوان از حدیث کساء؛
نمایش دینی و آیینی «بانوی آب و آیینه» در آستانه سالروز ازدواج حضرت فاطمه(س) و حضرت علی (ع) در سالن آمفی تئاتر فرهنگ‌سرای خاتم(ص) اجرا می‌شود.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نمایش دینی و آیینی «بانوی آب و آیینه» نوشته غلامحسین پیروی به کارگردانی و تهیه کنندگی انسیه میرزا دباغ در آستانه سالروز ازدواج حضرت فاطمه(س) و حضرت علی (ع) در سالن آمفی تئاتر فرهنگ‌سرای خاتم(ص) روی صحنه می‌رود.

در این نمایش که به موضوع حدیث کساء و خوش یمن‌ترین اتفاق منزل حضرت زهرا(س) می‌پردازد، ۱۴ بازیگر دختر نوجوان و جوان به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه این داستان آمده است: روزی پیامبر اکرم (ص) به خانه حضرت زهرا(س) می‌روند و ابراز ضعفی در بدنشان می‌کنند و حضرت زهرا (س) به دنبال چاره‌ای برای این ضعف هستند که ناگهان پیامبر(ص) می‌فرمایند...

نفس میرقربانی، زهرا حیدری، معصومه رسول زاده، فاطمه عظیمی، محدثه علی پور، فاطمه توکلی، مهسا بابایی، پریسا عباسی، سمیرا سیفی، هستی بیات، پرستو رجبی، ساناز خانبابایی، فاطمه حشمتی، فاطمه کاظمی، مهدیه پناهخواه، بازیگران و مهدیه سمیعی، فاطمه کیایی، الناز ملکی و حانیه محمدی عوامل اجرایی این نمایش هستند.

نمایش «بانوی آب و آیینه» از ۱۲ تا ۳۱ مرداد در سالن آمفی تئاتر فرهنگ‌سرا خاتم(ص) واقع در انتهای شهرک ولیعصر(عج)، خیابان پژاند، بوستان لواسانی، از ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۰:۴۵  روی صحنه می‌رود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره  66207065 تماس بگیرید.
نظر شما