يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹
ساعت : ۲۲:۱۷
کد خبر: ۱۰۴۰۳۵
|
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
دبیر ویژه برنامه مهرآیین خبر داد:
دبیر ویژه برنامه مهر آیین از تکریم هفت خانواده شهید ارامنه در سطح شهر تهران خبر داد و افزود: این برنامه به منظور ارج نهادن به مقام شامخ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در شهر تهران برگزار می‌شود.
تجلیل از خانواده شهدای ارامنه در ویژه برنامه «مهرآیین»
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سید احمد موسوی مدیر فرهنگی هنری منطقه ۲۲ و دبیر ویژه برنامه مهرآیین گفت: به مناسبت همزمانی شب‌های یلدا با آغاز سال نو میلادی در ویژه برنامه مهرآیین دیدار با هفت مادر شهید چشم به راه و همچنین تکریم از جانباز دفاع مقدس «گورکن کرمیان» از دوم تا ۱۰ دی ماه برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه این برنامه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت مسیح(ع) و با هدف رویکرد هویت دینی و انقلابی برگزار می‌شود تصریح کرد: در اجرای این برنامه از مادران شهید ارامنه؛ خانواده شهیدان ادموند و هایقان موسیسیان، گالیک طومانیان، روبرت لازار، ویگن گاراپیدی، وازگن ادامیان و جانباز دفاع مقدس گورکن کرمیان تکریم خواهد شد.
 
اجرای ویژه برنامه مهرآیین یکی از برنامه های سازمان فرهنگی هنری به دبیری مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۲۲ است که به منظور ارج نهادن به مقام شامخ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در شهر تهران برگزار می‌شود.

مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۲۲ تهران در میدان المپیک خیابان ساحل ، بوستان باغ نو واقع شده است، همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با تلفن ۴۴۱۴۳۷۷۷ تماس بگیرید. 
مطالب مرتبط
نظر شما