چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
ساعت : ۱۲:۲۱
کد خبر: ۱۱۱۰۶۹
|
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
ممدوح گفت: من در سال های قبل هم بازی و هم اجرا کردم؛ اما الان دیگر توانایی‌ گذشته را ندارم. علاوه بر آن تعداد سوژه‌های خوب بسیار کم شده است. همه در این عرصه در حال تلاش برای ارائه کاری بهتر هستند؛ اما این کار باید اصولی باشد.
ناصر ممدوح از اجرا و بازیگری خداحافظی کردبه گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فرهنگ و هنر؛  ناصر ممدوح در گفت و گو با برنامه پشت صحنه رادیو تهران گفت: دیگر نمی‌خواهم جلوی دوربین ظاهر شوم؛ اما این به معنی خداحافظی من از عرصه هنر نیست. من مدتی جلوی دوربین برای مسابقات، فیلم‌ها و سریال‌ها بازی کرده‌ام؛ اما این کار برای من حکم زنگ تفریح را دارد. بازیگری حرفه اصلی من نیست و به دلیل داشتن طبعی حساس، علی رغم احترام و محبت‌های همکاران، نمی‌توانم در این حرفه دوام بیاورم.

وی افزود: من در سال ۸۴ در راه شب بازی کردم؛ اما الان دیگر توانایی‌ گذشته را ندارم. علاوه بر آن تعداد سوژه‌های خوب بسیار کم شده است. همه در این عرصه در حال تلاش برای ارائه کاری بهتر هستند؛ اما این کار باید اصولی باشد. بسیاری از بازیگرانی که با من کار می‌کردند با برخی دیگر از بازیگران مشکل داشتند و این مسئله من را آزار می‌داد.

این دوبلور معروف و پیشکسوت با ذکر اینکه به خاطر پول شخصیت خود را نمی‌فروشد، گفت: من در حوزه‌های مختلفی برای فیلم‌های مستند متن خوانده ام؛ اما برای پول حاضر نیستم هر کاری را انجام دهم.
نظر شما