يکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
ساعت : ۲۳:۲۸
کد خبر: ۱۱۵۱۸۷
|
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب به مناسبت 29فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی با عنوان "نهاد مردمی" از سری تولیدات ویدئویی «نشان» توسط فرهنگسرای ابن سینا تولید و منتشر شد.
گزیده بیانات رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامیبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر،به مناسبت 29فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی با عنوان "نهاد مردمی" از سری تولیدات ویدئویی " نشان" توسط فرهنگسرای ابن سینا تولید و منتشر شد.
در این ویدیو کلیپ بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون ارتش جمهوری اسلامی و تحسین امام (ره) در نامگذاری هوشمندانه 29 فروردین به عنوان روز ارتش که باعث مستحکم شدن پایه‌های ارتش و مایوس شدن توطئه‌گران شد و همچنین توصیف ایشان از ارتش به عنوان نیرویی کارآمد که در همه‌ی اتفاقات نظیر سیل،زلزله در کنار مردم مشغول به خدمت است، مورد بازخوانی قرار گرفته است.
علاقمندان جهت مشاهده ویدیو می توانند به صفحه فرهنگسرای ابن سینا در آپارات به آدرس  https://www.aparat.com/v/NkOCv  مراجعه فرمایند.
مجموعه تولیدات ویدیویی " نشان" به طرح بیانات رهبر بزرگوار انقلاب در برهه‌های مهم مذهبی و ملی می‌پردازد و توسط فرهنگ‌سرای ابن‌سینا به صورت مناسبتی تولید و منتشر می‌شود.


مطالب مرتبط
نظر شما