دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
ساعت : ۲۲:۳۶
کد خبر: ۱۲۵۸۱۱
|
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
پاتوق کتاب (یکشنبه‌های کتاب و کتابخوانی) فرهنگسرای خاوران با حضور مصطفی رحماندوست روز یکشنبه 9 مرداد ساعت 17 برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خاوران، میهمان این هفته پاتوق کتاب فرهنگ سرای خاوران استاد، شاعر و نویسنده برجسته کشور مصطفی رحماندوست است.

پاتوق کتاب فرهنگسرای خاوران به صورت هفتگی یکشنبه ها، با حضور علاقمندان به کتاب برگزار می‌شود. این محفل کتاب فرصتی برای مخاطبان علاقمند به حوزه کتاب و کتابخوانی است تا با نویسندگان و افرادی که فعال حوزه کتاب به شمار می‌روند از نزدیک به گفتگو بپردازند و طرح مسایل خود را در زمینه کتاب داشته باشند.

پاتوق کتاب تاکنون میزبان نویسندگان و فعالان کتاب همچون احمد ابوالفتحی، مالک شجاعی جشوقانی ، حمید سلیمی، الهام فلاح ، سامانا احمدی و محیا ساعدی ... بوده است. این هفته نیز پاتوق کتاب فرهنگسرای خاوران میزبان مصطفی رحماندوست شاعر و نویسنده  کودک و نوجوان است.

پاتوق کتاب فرهنگسرای خاوران با اجرای مجریان مرتضی پرنیان و مهسا شمسیان پیرامون شعر و  ادبیات  کودک و نوجوان فردا یکشنبه نهم مرداد ماه ساعت 17  با حضور مصطفی رحماندوست برگزار می شود.
علاقمندانی که امکان حضور در برنامه را ندارند می‌توانند از طریق صفحه مجازی کتابخانه خاوران بصورت زنده  برنامه را تماشا کنند.
نشانی خیابان خاوران -فرهنگ سرای خاوران .تلفن: 33717039 و 33717285

مطالب مرتبط
نظر شما