جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
ساعت : ۲۲:۲۵
کد خبر: ۱۲۶۳۴۷
|
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۴
گزیده بیانات مهم رهبر حکیم انقلاب اسلامی درخصوص جهاد تبیین از سری تولیدات ویدیویی "نشان" توسط فرهنگ‌سرای ابن سینا تولید و منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، " جهاد تببین" عنوان هفتاد و چهارمین ویدیوکلیپ از مجموعه ویدویی" نشان" است که توسط فرهنگ‌سرای ابن سینا تولید و منتشر شده است.
در شماره جدید مجموعه ویدیویی "نشان" بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص جهاد تبیین پرداخته شده است. ایشان در طی سال‌های قبل بارها این تعبیر را به‌کار بردند، ضمن اینکه واژه تبیین هم بارها در بیانات ایشان و در مباحث متفکران انقلاب اسلامی مطرح شده است. تبیین به‌معنای روشنگری و بیان حقیقت و واقعیت است. در حقیقت آنچه در تبیین مدنظر است، زدودن غبار بدفهمی، تحریف و کج‌فهمی از مفاهیم و معارف انقلاب اسلامی و همچنین فهمیدن تحلیل‌های نادرست، غلط و مغرضانه از رویدادها و پیشگیری از تحریف و دریافت نادرست است؛ بنابراین، تبیین در جهت روشنگری است، بدون جهت‌گیری خاصی که بخواهیم مطلبی را توجیه کنیم یا امر نادرستی را درست جلوه دهیم. انقلاب اسلامی هم نتیجه تبیین گسترده و عمیق بود که در جامعه شکل گرفت.
مجموعه تولیدات ویدیویی "نشان" به طرح بیانات رهبر بزرگوار انقلاب در برهه‌های مهم مذهبی و ملی می‌پردازد و توسط فرهنگ‌سرای ابن‌سینا به صورت مناسبتی تولید و منتشر می‌شود.
علاقمندان جهت مشاهده سایر تولیدات نشان می‌توانند به صفحه فرهنگ‌سرای ابن‌سینا در آپارات به آدرس  Farhangsara_ebne_sina  مراجعه فرمایند.

مطالب مرتبط
نظر شما