چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت : ۰۷:۳۱
کد خبر: ۸۳۴۳۶
|
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۲
کانال رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام ایجاد شد.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، کانال رسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در تلگرام راه‌اندازی شد و در دسترس علاقه مندان پیگیری اخبار فرهنگی و هنری قرار گرفته ‌است. در این کانال رسمی، گزیده اخبار فرهنگسرا‌ها و مراکز فرهنگی هنری شهر تهران منتشر می‌شود. 

کاربران می‌توانند برای استفاده از این کانال خبری از آخرین نسخه «تلگرام» استفاده کنند. برای عضویت در این کانال، روی این لینک کلیک کنید.  بعد از ورود به کانال، باید بر روی دکمه Join کلیک کنید.

اگر همین خبر را با موبایل خود باز کنید و روی لینک کلیک کنید، کانال رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری را روی موبایل خواهید داشت. 


کانال رسمی سازمان فرهنگی هنری در تلگرام

به علت اینکه کانال‌های خبری، صرفاً بر روی نسخه به‌روزشده تلگرام کار می‌کند، می‌توانید برای دریافت آخرین نسخه در سیست عامل اندروید به اینجا ، برای سیستم عامل آی‌او‌اس به اینجا  ، برای سیستم عامل ویندوز به اینجا و برای نسخه تحت وب به این آدرس مراجعه کنید. 

رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران پیش از این به صورت رسمی در سایت آپارات، نرم‌افزار پیام رسان بیسفون و شبکه اجتماعی عکس محور اینستاگرام هم حضور داشته و علاقه‌مندان می‌توانند اخبار فرهنگی هنری شهر تهران را از طریق شبکه‌های رسمی این سازمان در نرم افزارهای مختلف پیگیری کنند.
مطالب مرتبط
نظر شما