يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸
ساعت : ۱۲:۰۹
کد خبر: ۸۸۴۸۵
|
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
نمایشگاه عکس با عنوان «نگاه موازی» به هنرمندی چهار تن از بانوان عکاس از دوم شهریور ماه در نگارخانه فرهنگسرای شفق برپا می‌شود.
نمایشگاه عکس «نگاه موازی» در نگارخانه شفقبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ در نمایشگاه «نگاه موازی» تعداد ۲۴ قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه ۶۰ در ۹۰ سانتیمتر به اشکال چاپ بر روی شاسی و بوم به نمایش گذاشته می‌شود.

بانوان عکاس این نمایشگاه در تلاش‌اند تا در شکل بیان و تصویرسازی واژگان، هر یک به شکل مستقل با شیوه نگاه مربوط به خود، مفهومی را در پس ارائه عکس‌ها به نمایش بگذارند.

اعظم حشمتی، مریم خدا وردی، مهری راست قدم و میترا محمدی به عنوان عکاسان صاحب اثر در این مجموعه در متنی مشترک به عنوان قاب نخست نمایشگاه آورده‌اند: عکاسی، نوعی بیان است و بیان تصویری شکلی از عکاسی است. گاه روی می‌گردانی و هر شعر و واژه و عبارتی را به صورتی تصویری در وسعت ذهن می‌سپاری و گاه همان تصویر را در عالم واقع می‌بینی و شعر ناب ثبت در آنِ لحظه را عکس می‌کنی.

«نگاه موازی» یک همگرایی فردی مستقل در بیان است و یک وحدت رویه در مسیر یک نمایش گروهی.

نمایشگاه عکس «نگاه موازی» سه شنبه دوم شهریور ماه ساعت ۱۷ گشایش می‌یابد.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه می‌توانند تا ۱۰ شهریور از ساعت ۹ تا  ۱۹ و جمعه ساعت ۱۶ تا ۲۰ به فرهنگسرای شفق واقع در یوسف آباد خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی، خیابان ۲۱ بوستان شفق مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۵۴۰۱۸ تماس بگیرند.
نظر شما