چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
ساعت : ۱۸:۵۲
کد خبر: ۹۰۰۲۱
|
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی (ع)
همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی (ع) ورک شاپ تحلیل هنر خوشنویسی به مناسبت اربعین حسینی (ع) روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ در نگارخانه شماره ۲ فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.
ورک شاپ تحلیل هنر خوشنویسیبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ ورک شاپ تحلیل هنر خوشنویسی با موضوع اربعین حسینی (ع) با حضور علی اکبر قاسمی و جمعی از استادان و هنرجویان خوشنویسی برگزار می‌شود.

استاد مطرح خوشنویسی و رئیس انجمن خوشنویسی شهرستان نائین اصفهان  در این ورک شاپ که پیشکسوتان، هنرمندان و علاقه‌مندان به خوشنویسی در آن حضور دارندچگونگی نگارش حروف و کتابت متون را مورد بررسی قرار می‌دهد. و حضور هنرمندان با تجربه و دارای درجات ممتاز و فوق ممتاز در هر یک از سبک‌های خوشنویسی از ویژگی‌های شاخص و پر رنگ این کارگاه است.

نمایشگاه خوشنویسی از آثار علی اکبر قاسمی با عنوان " بر بال نستعلیق تا معراج سرشک" تا ۲۹ آبان از ساعت ۹ تا ۱۸ در نگارخانه شماره یک فرهنگسرای گلستان برپاست. در این نمایشگاه مجموعه ۳۰ اثر از علی اکبر قاسمی در برابر دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این ورک شاپ می‌توانند به نشانی نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، ضلع شمالی بوستان فدک، فرهنگسرای گلستان، نگارخانه‌ی گلستان مراجعه کنند و یا با تلفن ۷۷۸۱۳۸۰۲ تماس بگیرند. 
نظر شما