دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
ساعت : ۲۳:۳۷
کد خبر: ۹۰۸۲۹
|
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶
عوامل انیمیشن سینمایی «فیلشاه» برای تولید باکیفیت این محصول از شرکت در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر انصراف دادند.
رونمایی از انیمیشن «فیلشاه» در جشنواره جهانی فیلم فجربه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، با وجود تلاش تیم سازنده انیمیشن سینمایی «فیلشاه» برای ثبت رکوردی جدید در تولید یک انیمیشن ایرانی در مدتی کمتر از یک سال، به علت آنکه تولید این اثر در مهلت مقرر جشنواره فیلم فجر به پایان نرسید، لذا نسخه‌ای از این انیمیشن به دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر ارسال نشد.

عوامل «فیلشاه» در نظر دارند در مدتی مشابه مدت تولید انیمیشن «شاهزاده روم»، تولید «فیلشاه» را به سرانجام برسانند و بدین صورت نخستین نمایش این فیلم احتمالاً اردیبشهت ۹۶ در بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر خواهد بود.
 
امروز از نخستین تیزر معرفی این انیمیشن رونمایی به عمل آمد.
 
«فیلشاه» انیمیشنی پرکاراکتر با حضور بیش از ۱۲۰ کاراکتر است. در تولید این اثر ۹۰ دقیقه‌ای، تیمی ۱۵۰ نفره مشارکت دارند. موسیقی ارکسترال، فیلمنامه‌ای پرکشش برای مخاطبان کودک و نوجوان و پیشرفت در زمینه نور و رنگ از جمله نقاط قوت این انیمیشن محسوب می‌شوند.
 
انیمیشن سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری، محصول جدید گروه «هنرپویا» است که با سرمایه‌گذاری گروه «هنر پویا» به عنوان یک کمپانی کاملاً خصوصی، بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویر شهر در حال تولید است.
نظر شما