جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷
ساعت : ۰۸:۲۰
کد خبر: ۹۰۸۳۲
|
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸
با حمایت فرهنگسرای رسانه انجام می‌شود
مؤسسه «مسیر رسانه» در راستای هم‌افزایی در حوزه‌ آموزش سواد رسانه‌ای، سلسله نشست‌های هم‌اندیشی پیرامون آموزش سواد رسانه‌ای را با عنوان «کافه سواد رسانه‌ای» و با حمایت فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی، برگزار می‌کند.
برگزاری سلسله نشست‌های هم‌اندیشی «کافه سواد رسانه‌ای» با حمایت فرهنگسرای رسانه
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، هدف از برگزاری سلسله‌نشست‌های «کافه سواد رسانه‌ای»، ایجاد محیطی گرم و صمیمی برای فعالان این حوزه بوده است تا بتوانند در فضایی علمی به تبادل آرا و نظرات بپردازند.

باتوجه به ضرورت دانش افزایی مستمر دبیران و مدرسان سواد رسانه‌ای، «کافه سواد رسانه‌ای» تلاش می‌کند تا با ایجاد شبکه ای از استادان و خبرگان امکان هم افزایی در این موضوع را فراهم آورد.

«فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی» و «دبیرخانه دائمی همایش سواد رسانه ‌ای و مسئولیت اجتماعی» از حامیان معنوی این نشست هستند. مسیر رسانه سعی دارد تا با هم افزایی با دیگر نهادها و مراکز فعال در زمینه آموزش سواد رسانه‌ای گامی در راستای تحقق نهضت سوادرسانه‌ای بردارد.

سومین نشست «کافه سواد رسانه ای»، با حضور علیرضا موذن مدیر مجموعه «بیدار باش و هدایت» و با موضوع «بررسی نظام آموزشی دوران ما»، پنجشنبه، ۲۳دی ساعت ۱۴ تا ۱۶در محل مؤسسه مسیر رسانه به نشانی تهران، خیابان انقلاب، بعد از پل کالج، قبل از میدان فردوسی، کوچه براتی، کوچه تمدن، بن‌بست اول، پلاک۲، طبقه سوم برگزار می‌شود.

الگوی آموزشی دوران ما از دیرپاترین مجموعه های آموزشی در حوزه سواد رسانه ای است. 

علیرضا موذن عضو شورای تالیف کتاب درسی تفکر و سوادرسانه ای و از مدرسان باسابقه این حوزه است.

این نشست ویژه مربیان و مدرسان سواد رسانه‌ای بوده و حضور در آن رایگان است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این نشست و نشست‌های آتی، با شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۵۸۱۳۴ و ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس بگیرید.
نظر شما