پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
ساعت : ۱۶:۲۸
کد خبر: ۹۰۸۳۳
|
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰
مدیران سازمان سینمایی، موسسه تصویر شهر و حوزه هنری از پشت‌صحنه فیلم سینمایی «سرو زیر آب» ساخته محمدعلی باشه‌آهنگر بازدید کرد.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، فیلم سینمایی «سرو زیر آب» که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی، حوزه هنری و موسسه تصویر شهر در حال ساخت است به موضوع دفاع مقدس می‌پردازد. محمد علی باشه آهنگر در ششمین کار سینمایی خود کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته و حامد حسینی در مقام تهیه کننده در کنار او قرار دارد.

قصه «سرو زیر آب» در مورد شهدا گمنام و اتفاقاتی است که در معراج شهدا و نبرد لوله اهواز افتاده است.

بابک حمیدیان، مینا ساداتی، مسعود رایگان و هومن برق‌نورد از جمله بازیگرانی  هستند که در این فیلم جلوی دوربین علیرضا زرین‌دست قرار گرفته‌اند.

بازدید مدیران سازمان سینمایی، موسسه تصویر شهر و حوزه هنری از پشت صحنه «سرو زیر آب»

در جریان این بازدید ایوبی رییس سازمان سینمایی از لوکیشن های فیلم سینمایی «سرو زیر آب» بازدید کرد و فیلم‌برداری این فیلم نیز با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا آغاز شد.

در این بازدید علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، سیدعلی احمدی مدیرعامل موسسه تصویر شهر، محمد حمزه زاده معاون سینمایی حوزه هنری، احمدیان معاون فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی و جلیل اکبری صحت مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی، رئیس سازمان سینمایی را همراهی کردند.
نظر شما