پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
ساعت : ۱۶:۲۵
کد خبر: ۹۱۴۲۶
|
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵
نمایشگاه فروش سالانه انجمن هنرمندان نقاش ايران عصر جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در گالری پرديس ملت افتتاح می‌شود و دویست هنرمند با بیش از سیصد اثر در آن حضور دارند.
فروش سالانه انجمن هنرمندان نقاش ایران در گالری پردیس ملتبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نمايشگاه سالانه انجمن هنرمندان نقاش ایران در بر گیرنده آثار استادان برجسته هنر ايران، هنرمندان راه یافته از طريق فراخوان و اعضای فعال کمیته‌های مختلف انجمن هنرمندان نقاش ايران بوده و سقف فروش در آن چهار ميليون تومان است.

از جمله هنرمندانی که در این دوره از فروش سالانه انجمن هنرمندان نقاش ایران، آثارشان به نمایش و فروش گذاشته می‌شود، می‌توان به کامبیز درم بخش، کتایون مقدم، عربعلی شروه، آریا اقبال، رضا بانگیز، اسدالله کیانی، بهزاد شیشه گران و سیروس آقاخانی اشاره کرد.

نمایشگاه فروش سالانه انجمن هنرمندان نقاش ایران تا روز جمعه ۱۳اسفندماه ادامه دارد و علاقه‌مندان برای دیدن و خرید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۱ تا  ۲۰ به گالری پرديس ملت واقع در خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه نیایش، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.
نظر شما