جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷
ساعت : ۰۸:۱۹
کد خبر: ۹۳۰۹۴
|
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
نوزدهمین اجتماع مدافعان حرم با هدف ارج نهادن به خدمات صابرین سپاه و شهدای ترور عصر دیروز جمعه ۲۶ خرداد در میدان امام حسین (ع) برگزار شد.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نوزدهمین اجتماع مدافعان حرم با یادبودی از شهدای یگان صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گرامی داشت ١٧هزار شهید ترور ایران عصر دیروز جمعه ۲۶ خرداد در میدان امام حسین (ع) برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام احسان بی‌آزار طهرانی با بیان اینکه تمام درگیری‌های امروز در دنیا بر سر کلمه طیبه علی (ع)  است، گفت: کسانی که با کلمه علی عناد دارند، با حق نیز مشکل دارند. کفر و نفاق همه برای زدن ارزش‌های اصیل مومنان بسیج شده‌اند. امروز یک طرف مواضع جهانی کسانی قرار دارند که دم از علی می‌زنند و توانسته‌اند نظام سلطه و استکبار را به زانو در بیاورند.

سخنران نوزدهمین همایش مدافعان حرم با تاکید بر اینکه در رأس همه برنامه‌ریزی‌ها برای مبارزه با کلمه علی جریان نفاق است، گفت: هرجایی که در دنیا شاهد خونریزی هستیم، جریان موسوم به جریان سقیفه ربط دارد. جریانی که در گذشته در مقابل علی ایستاد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه کسانی که این روزها بر حریم ولایت خط و نشان می‌کشند بدانند اینجا کوفه نیست، تصریح کرد: اینجا پرچم علی (ع) با هزینه‌های زیادی برپا شده و اجازه نخواهیم داد فرزندش رهبری بزرگ لحظه‌ای تنها بماند و این خیال خام است، زیرا برای نظام و انقلاب کم هزینه نداده‌ایم.

سخنران مراسم نوزدهمین همایش مدافعان حرم در بخش دیگری از صحبت‌های خود به حادثه تروریستی ۱۷ خرداد در تهران اشاره کرد و گفت: شهدای ترور برای شهدای مظلوم حرم سند شده‌اند، این شهدا موجب همبستگی شده‌اند و باعث شده‌اند مردم تازه قدر شهدای مدافع حرم را بدانند.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به نقش نیروهای صابرین سپاه در مقابل جریان تروریستی حادثه مجلس تاکید کرد: نیروهای صابرین سپاه اقتدار و عظمت خود را در مقابله با تکفیرهای حادثه تروریستی مجلس عیان کردند و حالا باید قدر آنها را بیشتر بدانیم.

مرثیه‌سرایی نریمان پناهی، حسین سیب سرخی، حیدر خمسه، مهدی رسولی، روح‌الله بهمنی و عبدالرضا هلالی در رثای مولای متقیان حضرت امام علی (ع) و مدافعان حرم بخش دیگر این اجتماع بود.

 

نظر شما