جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷
ساعت : ۰۸:۱۸
کد خبر: ۹۳۱۱۴
|
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
نشست «همیاران فرهنگی» مجتمع فرهنگی هنری نور روز دوشنبه ۲۹خرداد‌ ماه ساعت ۱۷ با حضور جمعی از سفیران و کارگزاران فرهنگی منطقه ۵، برگزار می‌شود.
نشست «همیاران فرهنگی» منطقه ۵ در مجتمع فرهنگی هنری نوربه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مجتمع فرهنگی هنری نور به منظور ساماندهی و زمینه‌سازی حضور و مشارکت شهروندان در فعالیت‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی منطقه ۵، اقدام به جذب همیاران فرهنگی و برگزاری نشست‌های آموزشی برای آن‌ها کرده است که اولین نشست همیاران در سال جاری و در آستانه فرا رسیدن فصل تابستان با حضور جمعی از استادان، مربیان، هنرجویان و شهروندان داوطلب و علاقه‌مندان، دوشنبه ۲۹ خرداد ماه در این مجموعه فرهنگی برگزار می‌شود.
 
همیاران فرهنگی مجتمع فرهنگی هنری نور شبکه‌ای منسجم از شهروندان منطقه پنج هستند که از سال گذشته در زمینه پیشرفت فرهنگی اجتماعی منطقه و ارتباط میان مراکز فرهنگی و مردم نقش‌آفرینی کرده‌اند و به نتایج مطلوب و موثری در این زمینه دست یافته اند.
 
علاقه‌مندان برای اطلاع از برنامه‌های این مجتمع فرهنگی هنری، می‌توانند به نشانی فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، بعد از تقاطع شهید ستاری، جنب شهر کتاب مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۴۴۰۸۸۷۰۷ (واحد فرهنگی) تماس بگیرند.
نظر شما