جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷
ساعت : ۰۵:۵۱
کد خبر: ۹۴۳۸۸
|
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
در آیین تجلیل از خبرنگاران سادات
آیین تجلیل از خبرنگاران سادات به مناسبت عید غدیر خم و دهه ولایت سه‌شنبه ۱۴ شهریور در فرهنگسرای رسانه برگزار و در آن از کارت رفاهی خبرنگاران رونمایی شد.
رونمایی از کارت رفاهی خبرنگارانبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مراسم تجلیل از خبرنگاران سادات به مناسبت عید غدیر خم و دهه ولایت با حضور محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حجت الاسلام سید محمود دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات، مرتضی غرقی دبیر کانون حرفه‌ای رسانه، حسن سلطانی مجری پیشکسوت رسانه ملی و جمعی از اهالی رسانه و خبرنگاران سادات در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار شد.

بهزاد تیمورپور رییس فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی در این مراسم با اشاره به فعالیت‌های این فرهنگ‌سرا به ویژه در حوزه خبرنگاران و اهالی رسانه گفت: برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری، آموزشی، تفریحی، ورزشی و اجتماعی برای خبرنگاران برگزار کرده‌ایم که در این زمینه می‌توان به مسابقات تیراندازی و فوتسال جام شهدای رسانه، اهدای خون خبرنگاران، مسابقات تیراندازی با سلاح گرم، ارائه خدمات رفاهی در زمینه دوره های آموزشی و ورزشی، تورهای تفریحی و تور بهشت‌گردی و مسابقات قرآنی سراج ویژه خبرنگاران اشاره کرد.

وی بیان کرد: در حال حاضر نیز کارت‌های رفاهی خبرنگاران با همکاری بانک شهر برای استفاده از خدمات و تسهیلات مختلف همراه با تخفیف، اماده شده‌است که امروز از آن رونمایی خواهیم کرد و به زودی اطلاعات تکمیلی در مورد خدمات ارائه شده و نحوه اعطای آن به خبرنگاران اعلام خواهد، شد.

تیمورپور افزود: نخستین المپیاد ورزشی خبرنگاران را هم در رشته‌های مختلف ورزشی در فصل پاییز برگزار خواهیم کرد.

در ادامه این مراسم نیز محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در سخنانی کوتاه به بیان نکاتی درباره واقعه غدیر و ارزش و جایگاه این واقعه عظیم و حضرت علی (ع)،پرداخت.

محمود صلاحی بیان کرد: صداقت رسانه‌ای رسالت و وظیفه‌ای سنگین برای خبرنگاران ایران است و در این بین خبرنگاران سادات، وظیفه ای سنگین تر دارند.

در پایان این مراسم از کارت رفاهی خبرنگاران با حضور مسئولان و پیشکسوتان خبر و رسانه رونمای شد و همچنین نخستین کارت ویژه عضویت کتابخانه فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به حجت الاسلام دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات، اهدا شد.

نظر شما