پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
ساعت : ۰۶:۵۷
کد خبر: ۹۴۴۰۷
|
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۵ به منظور ترویج فرهنگ عمومی سفرهای درون شهری، فاز ۲ «جشنواره فرهنگی هنری مسافر» را در ایستگاه‌های مترو اکباتان و ارم سبز برگزار می‌کند.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، فرهنگ‌سرای فردوس فاز 2 «جشنواره فرهنگی هنری مسافر» را با مشارکت مدیریت فرهنگی هنری مترو و با هدف فرهنگ‌سازی رفتاری و ارتباطی و هم چنین ارتقای بهداشت و سلامت روانی مسافران در مسافرت‌های درون‌شهری، در محل ایستگاه های مترو صادقیه، اکباتان و ارم سبز برگزار می‌‏کند.
 
در فاز نخست این جشنواره که با محوریت ارتباطات فردی از ۲۰ تا ۳۱ خردادماه در محل ایستگاه مترو صادقیه اجرا شد، کارشناسان و مجریان کارگاه ‏های آموزشی ارتباطات فردی (کلامی و غیرکلامی)، دانش عمومی مسافران را در عرصه مهارت‌های ارتباطی بالا بردند.

و در فاز دوم که با محوریت «بهداشت و سلامت روانی مسافران» تا 29 شهریورماه در محل ایستگاه‌های صادقیه، اکباتان و ارم سبز در حال برگزاری است، کارشناسان و مجریان کارگاه ‏های آموزشی، دانش عمومی مسافران را در عرصه بهداشت و سلامت روانی مسافران بالا می برند؛ اجرای هنرهای مفهومی نمایش (پرفورمنس) با استفاده از تکنیک‏‌های جذاب ارتباطی و انتقال مفاهیم زبان بدن به شهروندان، از دیگر بخش‌‏های این جشنواره است.

دبیرخانه این جشنواره بروشوری با موضوع مهارت‏های ارتباطی و محتوایی شامل تعریف کلی ارتباطات، انوع ارتباط و تشریح مهارت ارتباط موثر از نگاه قرآن و دین تولید کرده است تا شهروندان بتوانند از آموزش‏های لازم و کاربردی آن بهره‏‌مند شوند.

هم چنین توزیع کاربرگ های مسابقه حل جدول با محتوای بروشور تهیه شده از دیگر بخش های جشنواره است که در پایان به برگزیدگان جوایزی به رسم یادبود اهداء می شود.

علاقه‏‌مندان برای استفاده از برنامه‌‏های فاز دوم این جشنواره می‌توانند به غیر از روهای تعطیل، تا تاریخ 29 شهریورماه به ایستگاه های مترو صادقیه، شهرک اکباتان و ارم سبز مراجعه کنند و برای اطلاعات بیشتر نیز با شماره دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری مسافر 44058900 (داخلی 110) تماس بگیرند.
نظر شما