چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷
ساعت : ۱۵:۳۱
کد خبر: ۹۴۸۳۹
|
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
کتابخانه قائم(ع) برگزار می‌کند
کتابخانه قائم(ع) با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، ترغیب و تشویق جوانان و نوجوانان به امر کتابخوانی و نویسندگی نشست‌های ادبی «عصرانه با کتاب» را با همکاری کانون ادبی قائم(عج) برگزار می‌کند.
آشنایی با دنیای نویسندگی در عصرانه با کتاببه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در نشست ادبی «عصرانه با کتاب» ضمن حضور اعضای کانون ادبی، نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به داستان و داستان نویسی نیز حضور پیدا می‌کنند و هر هفته این فرصت را می‌یابند تا در گفت‌وگو با یک نویسنده درباره آثار وی و هم‌چنین اصول داستان‌نویسی آشنا شوند.

در بخش اول این برنامه کتاب کلیله و دمنه توسط کارشناسان قرائت و تفسیر می‌شود. سپس هر یک از اعضا اشعار و سروده‌های خود را قرائت می‌کنند تا کارشناس برنامه نقطه نظرات خود را درباره اشعار بیان کند. در پایان برنامه نیز توسط مدیریت کتابخانه قائم(عج) کتاب‌های مفید و خواندنی برای مطالعه به مخاطبین معرفی می‌شود.

زینب مرادی کارشناس ادبیات فارسی به عنوان مفسر برنامه و هم‌چنین آمنه تفرشی کارشناس ارشد ادبیات به عنوان کارشناش شعر، این نشست‌های ادبی را اداره می‌کنند.

نشست‌های عصرانه با کتاب هر پنج‌شنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ به نشانی شهرک ولیعصر(عج)،ابتدای خیابان حیدری شمالی، جنب مجتمع قضایی یافت آباد، داخل پارک قائم(عج) برگزار می‌شود.
نظر شما