پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
ساعت : ۰۵:۲۲
کد خبر: ۹۵۳۰۴
|
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
از ۲۱ تا ۲۵ آبان اجرا می‌شود؛
نمایش «ماه نیزه‌ها» کاری از مرکز هنرهای نمایشی فرهنگسرای بهمن از ۲۱ تا ۲۵ آبان در سالن تجربه این فرهنگ‌سرا به روی صحنه می‌رود.
نمایش «ماه نیزه‌ها» در فرهنگسرای بهمنبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ «ماه نیزه‌ها» به نویسندگی «مریم محمدوند» و به کارگردانی «مرتضی رضایی» و با هنرنمایی محمد کلاته، مهدی قربانی، امیرحسین جعفری، محمدحسین گنجه، سپهر حسینی، حسن یوسفی، مرتضی رضایی، مریم محدوند، اسما خانی، عسل شمشیری، صبا عباسی، سمانه قریشی، صبا طاهونه‌ای،‌ نرگس حاجی لر، رضا احدی، محمد مرادی و امیرحسین اسفندیاری هر روز از ساعت ۱۷ به روی صحنه می‌رود.

خلاصه داستان این نمایش روایتی از واقعه عاشورا است که از منظر یک مسیحی بازگو می‌شود، کاروان اشقیا وارد یک کلیسا می‌شود و قصد دارن تا شب را در آنجا سپری کنند و صاحب کلیسا این اجازه را به آنها می‌دهد، بعد از اینکه اشقیا برای استراحت می‌روند با اسیران هم صحبت شده و اسرا وقایع بعد از عاشورا را برای مرد مسیحی تعریف می‌کنند.

علاقه‌مندان برای تماشای رایگان این نمایش می‌توانند به سالن تجربه فرهنگسرای بهمن به نشانی میدان راه آهن، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی مراجعه کنند و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۵۵۰۵۱۳۸۶ تماس بگیرند.
نظر شما