سه‌شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷
ساعت : ۰۹:۴۲
کد خبر: ۹۵۴۹۴
|
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
سازمان فرهنگی هنری برگزار می‌کند
نشست آموزشی پژوهشی موسیقی دستگاهی (ویژه آواز ایرانی) با عنوان «آوای دوست» با حضور استادان نام آشنای این عرصه در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار می‌شود.
نشست پژوهشی«آوای دوست» ویژه آواز ایرانیبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، «آوای دوست» نشست‌های تخصصی آموزشی پژوهشی موسیقی دستگاهی است که با حضور استادان موسیقی و هم‌اندیشی پیرامون آموزش موسیقی ایرانی به همت مدیریت امور موسیقی و سرود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

در ادامه این نشست‌ها چهارمین نشست «آوای دوست» ویژه آواز ایرانی با حضور استادان علی اصغر شاه‌زیدی، علی جهاندار، حسام الدین سراج، حمیدرضا نوربخش، سید محمد معتمدی و با همراهی استاد فریدون شهبازیان (آهنگساز و رهبر ارکستر) روز پنج‌شنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۷ در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار می‌شود.
 
پیش از این سه نشست تخصصی «آوای دوست» با موضوع سازهای کمانچه، تار و سنتور با حضور استادان نام‌‏آشنای این عرصه همچون داود گنجه‌‏ای، علی اکبر شکارچی، مهدی آذرسینا، ارسلان کامکار و محمد مقدسی در حوزه کمانچه و هوشنگ ظریف، حسین علیزاده، داریوش طلایی، کیوان ساکت و مهران مهرنیا در حوزه تار و مجید کیانی، میلاد کیایی، بهناز ذاکری، اسماعیل تهرانی و داریوش سالاری در حوزه سنتور برگزار شده است.
 
علاقه‌مندان برای حضور در این نشست که فاضل جمشیدی کارشناس مجری آن است می‌توانند به نشانی به فرهنگ‌سرای ارسباران واقع در سیدخندان، خیابان جلفا (ارسباران) مراجعه کنند.

نظر شما