سه‌شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
ساعت : ۰۶:۴۵
کد خبر: ۹۶۰۲۵
|
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
فرهنگ‌سرای فردوس مجموعه‌ای از نقاشی‌های هنرجویان کودک و نوجوان آموزشگاه دایره را در نگارخانه پردیسان به نمایش می‌گذارد.
نمایشگاه گروهی نقاشی «دایره» در نگارخانه پردیسانبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نمایشگاه «دایره» شامل مجموعه‌ای دیدنی از آثار هنرجویان نقاشی کودک و نوجوان آموزشگاه دایره به سرپرستی «فریبا صدری» است که سه شنبه ۱۹دی ماه در نگارخانه پردیسان گشایش می‌یابد و تا ۲۱دی‌ماه پذیرای علاقه‌مندان و هنردوستان به ویژه رشته نقاشی است.

فریبا صدری فارغ التحصیل رشته نقاشی در مقطع کارشناسی و پژوهش هنر در مقطع کارشناسی ارشد بوده و سابقه تدریس در کانون پرورش فکری، مدارس و آموزشگاه هنری دایره از سال ۱۳۸۰ را بر عهده دارد. ایشان در مسابقات جهانی و کاناگاوای ژاپن حضور داشته و دوره‌های تخصصی آبرنگ را در محضر استاد خرمی نژاد و مظلومی پور گذرانده و همچنین زیر نظر استادانی همچون پاکباز، افضلی فر و اطمینانی به فراگیری هنر پرداخته و در زمینه صنایع دستی و صنایع چوب از سال ۱۳۷۲ تحت آموزش استاد زنگنه و استاد عباباف بوده و در خانه فرهنگ آیه، برج آزادی و فرهنگ‌سرای فردوس نمایشگاه‌هایی مختلفی را برپا کرده است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۲۱دی ماه ساعت ۹ تا ۱۸به فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از چهار راه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره ۴۴۰۰۰۲۰۳ تماس بگیرند.

 
نظر شما