سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
ساعت : ۱۷:۲۹
کد خبر: ۹۶۵۳۴
|
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
هفتاد و سومین محفل شعر طنز «قند و نمک» با حضور سعید بیابانکی و شاعران طنزپرداز سه‌شنبه ۲۴ بهمن در فرهنگ‌سرای فردوس برگزار می‌شود.
هفتاد و سومین محفل طنز «قند و نمک» در فرهنگ‌سرای فردوس
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، محفل ادبی «قند و نمک» با هدف اعتلای شعر طنز، فراهم آوردن فرصتی برای ارائه سروده‌های طنزآمیز شاعران جوان، شناسایی، جذب و پرورش ادبی و خلاقیت جوانان هنرمند در مسیر ارتقای دانش و همچنین ایجاد شور و هیجان و فراهم کردن یک روز به یاد ماندنی و شاد برای شهروندان برگزار می‌شود که تاکنون هفتاد و دو محفل به صورت مستمر در آخرین سه‌شنبه هر ماه اجرا شده است.

در هفتاد و سومین محفل، که روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن ساعت ۱۸ برگزار می‌شود، شاعران طنزپرداز اشعار و قطعات طنز خود را قرائت می‌کنند و سعید بیابانکی به عنوان مجری و منتقد برنامه نیز به نقد آن‌ها می‌پردازد. همچنین رونمایی کتاب «مجوز دارد» مجموعه‌ای از نوشته‌های طنز محمدرضا ستوده، پخش کلیپ طنز، مسابقه ذوق آزمایی، معرفی برگزیدگان و اهدای جوایز از دیگر بخش‌های این محفل طنز است.

محفل ادبی شعر طنز «قند و نمک» که در هر نشست میزبان شاعران برجسته‌ای بوده است، در این محفل پذیرای شاعرانی همچون نادر ختایی، صابر قدیمی، فرامز ریحان صفت، شروین سلیمانی، علیرضا لبش، مهدی استاد احمد، علی میرزایی، روح‌الله احمدی، مصطفی مشایخی، مهدی فرج الهی و ... است.

دوستداران محافل ادبی طنز برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۰۵۸۹۰۰ تماس بگیرند.
نظر شما