يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
ساعت : ۱۰:۲۵
کد خبر: ۹۷۱۸۷
|
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
رییس فرهنگ‌سرای عطار نیشابوری به همراه رییس خانه‌موزه شهیدان اقبالی در برنامه «ستارگان پرفروغ» منطقه ۱۰ با خانواده شهید علی مصطفی‌زاده اصل دیدار می‌کند.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در ویژه‌برنامه «ستارگان پرفروغ» این هفته که ساعت ۱۱ سه‌شنبه ۲۸ فروردین ماه در خانه شهید علی مصطفی‌زاده اصل برگزار می‌شود، محمدرضا جمالی مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۰ به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای منطقه ۱۰ با خانواده این شهید دفاع مقدس دیدار و از آنان تجلیل می‌کند.
 
شهید علی مصطفی‌زاده اصل متولد ۲۴ فروردین ماه ۱۳۴۴ تهران از شهدای دوران دفاع مقدس است که ۲۱ دی ماه ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه به شهادت رسید. 
 
گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای والامقام منطقه ۱۰ به همراه پاسداشت فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت در قالب دیدار و تکریم خانواده  شهدا بر اساس فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر «تلطف و احوالپرسی از خانواده شهدا» از اهداف برنامه «ستارگان پرفروغ» است که هر هفته سه‌شنبه‌ها به همت خانه موزه شهیدان اقبالی برگزار می‌شود.
 
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این برنامه می‌توانند به نشانی: بزرگراه نواب صفوی (شمال به جنوب)، خیابان کمیل غربی، بعد از چهارراه قلیچ‌خانی، خانه موزه شهیدان اقبالی مراجعه کنند یا با شماره تلفن: ۶۶۶۹۱۵۴۶ تماس بگیرند.

نظر شما