پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸
ساعت : ۰۹:۵۸
کد خبر: ۹۷۱۹۷
|
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
فرهنگ‌سرای فردوس مجموعه‌ای از آثار نقاشی رئال «بهاره فرهادی» را در نگارخانه پردیسان به نمایش می‌گذارد.
نمایشگاه نقاشی «نگارستان» در نگارخانه پردیسانبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نمایشگاه  «نگارستان» مجموعه‌ای از تابلوهای نقاشی رئال با تکنیک‌های سیاه قلم، مداد رنگی و پاستل بانوی هنرمند و جوان «بهاره فرهادی» است که چهارشنبه ۲۹فروردین ماه ساعت ۱۶ در نگارخانه پردیسان گشایش می‌یابد و تا ۸ اردیبهشت ماه پذیرای علاقه‌مندان و هنردوستان به ویژه در رشته نقاشی است.

بهاره فرهادی ۳۱ ساله، فارغ التحصیل رشته تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی است؛ وی از سال‌های کودکی طراحی و نقاشی را به صورت غیرحرفه ای دنبال کرده و به دلیل علاقه با گذشت زمان به صورت حرفه‌ای به این رشته هنری روی آورده است.

این هنرمند جوان یک دوره کوتاه نقاشی با مداد رنگی را در سال ۹۲ سپری کرده و هم اکنون در حال گذراندن دوره مقدماتی جامع نقاشی در سازمان فنی و حرفه ای است؛ تکنیک‌های مدادرنگی، پاستل و سیاه قلم و سبک رئال و تخیلی از علائق بهاره فرهای در رشته نقاشی است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۸ اردیبهشت ماه ساعت ۹ تا ۱۸ به فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از چهار راه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره ۴۴۰۰۰۲۰۳ تماس بگیرند.

 
نظر شما