دوشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۷
ساعت : ۱۰:۲۷
کد خبر: ۹۷۶۱۸
|
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
هفتاد و چهارمین محفل شعر طنز «قند و نمک» با حضور سعید بیابانکی و شاعران طنزپرداز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه در فرهنگ‌سرای فردوس برگزار می‌شود.
هفتاد و چهارمین محفل طنز «قند و نمک» در فرهنگ‌سرای فردوسبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، محفل ادبی «قند و نمک» با هدف اعتلای شعر طنز، فراهم آوردن فرصتی برای ارائه سروده‌های طنزآمیز شاعران جوان، شناسایی، جذب و پرورش ادبی و خلاقیت جوانان هنرمند در مسیر ارتقای دانش و همچنین ایجاد شور و هیجان و فراهم کردن یک روز به یاد ماندنی و شاد برای شهروندان برگزار می‌شود که تاکنون هفتاد و سه محفل به صورت مستمر در آخرین سه شنبه هر ماه اجرا شده است.

در هفتاد و چهارمین محفل، که روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۸ برگزار می‌شود، شاعران طنزپرداز اشعار و قطعات طنز خود را قرائت می‌کنند و سعید بیابانکی به عنوان مجری و منتقد برنامه نیز به نقد آن‌ها می‌پردازد. همچنین معرفی کتاب و مجموعه شعرهای تازه منتشر شده در حوزه طنز، پخش کلیپ طنز، مسابقه ذوق آزمایی، معرفی برگزیدگان و اهدای جوایز از دیگر بخش‌های این محفل طنز است.

محفل ادبی شعر طنز «قند و نمک» که در هر نشست میزبان شاعران برجسته‌ای بوده است، در این محفل پذیرای شاعرانی همچون نادر ختایی، صابر قدیمی، فرامرز ریحان صفت، شروین سلیمانی، علیرضا لبش، مهدی استاد احمد، علی میرزایی، روح‌الله احمدی، مصطفی مشایخی، مهدی فرج الهی و ... است.

دوستداران محافل ادبی طنز برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند.
نظر شما