يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
ساعت : ۱۰:۲۵
کد خبر: ۹۷۸۳۲
|
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با سالگرد ارتحال ملکوتی امام روح الله (ره) برنامه‌های ویژه فرهنگی هنری را از ۱۱ تا ۱۵ خرداد برگزار می‌کند.
ویژه‌برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ مهدی محمدی مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خصوص برنامه‌های این سازمان به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره) گفت: همزمان با بیست و نهمین سالگرد ارتحال نخستین رهبر جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) ویژه‌برنامه‌های فرهنگی هنری در مناطق ۲۲گانه تهران از ۱۱ تا ۱۵ خرداد برگزار می‌شود.
 
فرهنگ‌سرای امام روح الله
وی افزود: فرهنگ‌سرای مناسبتی امام روح‌الله همزمان با سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در سه مرکز؛ فرهنگ‌سرای رضوان، فرهنگ‌سرای امام (ره) و فرودگاه مهرآباد برپا می‌شود. فرهنگ‌سرای امام روح الله در فرهنگ‌سرای امام(ره) با برنامه‌هایی همچون؛ نمایشگاه کتاب و توزیع کتاب با موضوعات مربوط به امام (ره)، اردوی فرهنگی به بیت امام(ره)، اجرای بازی برای کودکان و نوجوانان با موضوع امام شناسی، برپایی کارگاه آموزشی هنری، پخش فیلم‌های موضوعی، قرائت فرازهایی از وصایای امام(ره) و رونمایی از کتاب اقلیم خاطرات نوشته فاطمه طباطبایی یکشنبه ۱۳ خرداد از ساعت ۱۵ تا ۲۰ برگزار می‌شود.
 
مدیرکل روابط‌عمومی و اموربین‌الملل سازمان فرهنگی هنری در تشریح برنامه‌های فرهنگ‌سرای امام روح‌الله در فرهنگ‌سرای رضوان گفت: نمایشگاه عکس از امام(ره)، ایستگاه‌های مشاوره، کودک و نوجوان، هنری، طب اسلامی، کتاب، روایتگری، ختم گروهی قرآن، پخش فیلم‌های موضوعی و پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز ۱۴ خرداد، مداحی، افطاری و برپایی نماز جماعت و نشست تخصصی اندیشه ناب امام روح الله در روز‌های ۱۱ و ۱۴ خرداد در این فرهنگ‌سرا برگزار می‌شود. همچنین فرهنگ‌سرای مناسبتی امام روح الله در فرودگاه مهرآباد با برنامه‌هایی همچون؛ مسابقات فرهنگی، ایستگاه‌های کودک، نمایشگاه کتاب، نگارگذر سبک زندگی امام خمینی (ره)، توزیع محصولات فرهنگی، کارگاه هنری، از ۱۳ تا ۱۴ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در سالن ترانزیت ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد برگزار می‌شود.

سبوی عاشقان
محمدی با اشاره به شب شعر «سبوی عاشقان» گفت: این نشست ادبی با حضور برجسته‌ترین شاعران آیینی جمعه ۱۱ خرداد ساعت ۱۸ با موضوع امام خمینی(ره) در فرهنگ‌سرای اندیشه برگزار شد.
 
وی در پایان با اشاره به اینکه همه مراکز فرهنگی هنری مناطق ۲۲گانه تهران به مناسبت بیست و نهمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) برنامه‌های متنوعی همچون؛ نمایشگاه، مسابقه، ایستگاه‌های فرهنگی و هنری، نگار گذر، کارگاه آموزشی شب شعر و نشست را برگزار می‌کنند از شهروندان تهرانی دعوت کرد تا برای بهره‌مندی از این برنامه‌ها به فرهنگ‌سراها و خانه‌های فرهنگ مراجعه کنند.

نظر شما