يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
ساعت : ۱۰:۲۱
کد خبر: ۹۷۸۹۵
|
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
در فرهنگ‌سرای فردوس برگزار می‌شود؛
فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته‌اش» در هشتاد‌ و ششمین «سکانس» فرهنگ‌سرای فردوس نمایش و مورد بررسی و تحلیل روانکاوانه قرار می‌گیرد.
نمایش و تحلیل فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش»به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، فرهنگ‌سرای فردوس با مشارکت انستیتو روانکاوی تهران هشتاد و ششمین «سکانس» را با اکران و تحلیل روانکاوانه فیلم سینمایی «ملی و راه‌های نرفته‌اش»، با حضور سید مجید جزایری از استادان روان شناسی و روانکاوی و دیگر متخصصان این حوزه، روز دوشنبه ۲۱ خرداد ساعت ۱۷ برگزار می‌کند.

فیلم سینمایی «ملی و راه‌های نرفته‌اش» محصول سال ۱۳۹۵ به کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی و تهیه‌کنندگی محمد نیک‌بین، روایت ملیحه (با بازی ماهور الوند)، دختر جوانی است که در یک خانواده سنتی و بسته زندگی می‌کند و آشنایی‌اش با سیامک (با بازی میلاد کی‌مرام) برایش آغاز رویاپردازی‌های عاشقانه می‌شود اما ازدواج و زندگی با سیامک، خیلی سخت‌تر از آن چیزی است که ملیحه انتظارش را داشته است و حقایقی هست که او قبل از ازدواج نمی‌دانسته است.

علاقه‌مندان برای تماشای رایگان این فیلم همراه با تحلیل روانکاوانه آن می‌توانند به فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از تقاطع شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند.
نظر شما