دوشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۸
ساعت : ۲۱:۰۴
کد خبر: ۹۸۶۱۵
|
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
فرهنگ‌سرای فردوس کارگاه آموزشی ساخت وب سایت کسب و کار را با حضور مهندس علی مهام برگزار می‌کند.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، کارگاه آموزشی ساخت وب در راستای آشنایی با چگونگی ساخت وب سایت کسب و کار و نحوه درآمدزایی در فضای وسیع و گسترده مجازی، روز چهارشنبه ۱۷ مردادماه ساعت ۱۷ با حضور علی مهام کارشناس حوزه فناوری و اطلاعات در فرهنگ‌سرای فردوس برگزار می‌شود.

سایت‌ها برای کسب ‌و‌ کارهای کوچک مزایای بسیاری دارند، اما مهم‌ترین موضوع این است که مشتریان امروزی توقع دارند که یک سایت داشته باشید. آنها اکثرا به‌صورت آنلاین خرید می‌کنند تا بتوانند محصولات مختلف را با هم مقایسه کنند، بنابراین بهتر است کاری کنید که بجای رقیبان‌تان، کسب‌ و‌ کار شما را براحتی پیدا کنند. وقتی هم که افراد از سایت‌تان بازدید می‌کنند، باید بتوانید تاثیر خوبی روی آنها بگذارید.

مهندس مهام در این کارگاه راه‌های ساخت وب سایت کسب و کار و ایجاد تاثیر مثبت اولیه در میان مشتریان را که در نتیجه تفکر محقق می‌شود را به مخاطبان آموزش داده و به سوالات آنان پاسخ می‌دهد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه رایگان می‌توانند به فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه مخابرات مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44058900 تماس بگیرند.
نظر شما