دوشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۸
ساعت : ۲۱:۰۳
کد خبر: ۹۹۴۱۱
|
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از آمادگی این سازمان برای همکاری با کانون های فرهنگی هنری مساجد به منظور برپایی موکب هایی در مسیر اربعین حسینی خبر داد.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حاشیه آیین اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت مساجد که امروز در تالار سوره حوزه هنری در حال برگزاری است با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: ما بر اساس این تفاهم‌نامه همکاری‌های گسترده‌ای در حوزه‌های دینی، فرهنگی، تربیتی و آموزشی داریم.
 
وی با اشاره به ظرفیت گسترده ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خاطرنشان کرد: رویکرد ما استفاده حداکثری از ظرفیت ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری در برگزاری برنامه‌های دینی، فرهنگی، آموزشی و تربیتی است.
 
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه استفاده از ظرفیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد موجب ایجاد تحولی عظیم در راهپیمایی اربعین حسینی می‌شود، افزود: اعتقاد ما بر این است که استفاده از ظرفیت مساجد و کانون‌های فرهنگی هنری می‌تواند موجب رونق فعالیت‌های فرهنگی هنری در موکب‌های مستقر در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی شود.

منبع: شبستان
نظر شما