چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸
ساعت : ۰۱:۱۷
کد خبر: ۹۹۷۱۷
|
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
۱۳ آبان؛ روز مبارزه با استکبار جهانی
«فرهنگ‌سرای مقاومت» در روز ۱۳ آبان به مناسبت روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در خیابان طالقانی برپا شد.
«فرهنگ‌سرای مقاومت» آغاز به کار کردبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نخستین فرهنگ‌سرای مقاومت همزمان با آغاز راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان صبح امروز در خیابان طالقانی برپا شد.

«فرهنگ‌سرای مقاومت» از ۱۵ بخش تشکیل شده است. که از جمله آن می‌توان به نمایشگاه «کتاب‌های مقاومت»، ویژه‌برنامه «نامه‌های مقاومت»؛ مسابقه‌ نامه‌نویسی دانش‌آموزان برای دانش‌آموزان فلسطینی، بحرینی و یمنی و دبیرکل سازمان ملل متحد درباره تحریم‌های ظالمانه آمریکا، نمایشگاه کاریکاتور و تصویرسازی «حقوق بشر آمریکایی»، نمایش محیطی، توزیع سربندهای «من انقلابیم»، نمایشگاه تصویرسازی «تاریخ مستطاب آمریکا»، بخش ویژه شناخت و معرفی شهدای مدافع حرم، پخش کلیپ‌های ترویج فرهنگ مقاومت در غرفه «صوت مقاومت»، معرفی کتاب‌های تقریضی مقام معظم رهبری برای دانش‌آموزان و بستری برای معرفی فرهنگ‌سراها و برنامه‌هایشان برای دانش‌آموزان اشاره کرد.

برای اولین بار کانون مقاومت در فرهنگ‌سرای عطارنیشابوری تشکیل می‌شود و در بستر اتفاقات روز ۱۳ آبان به دانش‌آموزان معرفی و از میان علاقه‌مندان عضوگیری می‌کند. 

نخستین فرهنگ‌سرای مقاومت همزمان با راهپیمایی روز ۱۳ آبان در خیابان طالقانی در نزدیکی لانه جاسوسی برپا شده و در همان ساعات اولیه با استقبال گروه‌های دانش‌آموزی مواجه شده است.

نظر شما