چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
ساعت : ۱۰:۲۱
کد خبر: ۹۹۷۱۹
|
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
سومین فراخوان مرکز هنرهای نمایشی فرهنگ‌سرای بهمن در سال ۹۷ با عنوان «فراخوان بزرگ بازیگری تئاتر» منتشر شد.
فراخوان بزرگ بازیگری تئاتر در فرهنگ‌سرای بهمنبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۶ فراخوان بزرگ بازیگری تئاتر را باهدف تولید کالاهای فرهنگی، هنری و ایجاد فرصت‌های شغلی مستمر منتشر کرد.

علاقه‌مندان در تمامی رده‌های سنی می‌توانند مشخصات خود را شاملِ (نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد) به همراه عبارت «b16» تا ۲۲ آبان به سامانه پیامکی 2000183716 ارسال کرده تا برای آزمون و تست اولیه فراخوانده شوند.

این مرکز بعد از انجام مراحل آزمون، از بین علاقه‌مندان و هنرجویان مستعد استان‌های تهران و البرز، افراد واجدشرایط را برای آموزش و تولید آثار نمایشی انتخاب می‌کند.

درطول برگزاری کارگاه‌های بازیگری، اساتید مجرب این رشته به فرهنگ‌سرای بهمن آمده و با آموزش صحیح، تمرین مداوم و اجرای با کیفیت؛ موقعیت تولیدات و اجراهای مداوم را درکنار هنرجویان منتخب پایه ریزی می‌کنند.

تولید آثار تئاتری به شکل مستمر و با دقت به همراه ایجاد فرصت  شغلی بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی در دستور کار این مرکز قرار دارد.

این مرکز، در سومین اقدام خود در سال حمایت از کالای ایرانی، این فراخوان را پس از فراخوان‌های تولید نمایش عروسکی و کودک و تولید آثار رادیویی منتشر کرد.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند در ساعات اداری با شماره تلفن 55051386 تماس بگیرند.
نظر شما