شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
ساعت : ۱۶:۱۰
کد خبر: ۱۰۱۲۶۱
|
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
در یکصد و چهل و سومین ویژه برنامه «در کوی نیکنامان» فرهنگ‌سرای گلستان ازخانواده معزز شهیدان منوچهر ساوالان پور و محمود صدیقی تجلیل می‌شود.
تجلیل از خانواده معظم شهیدان ساوالان پور و صدیقیبه گزارش  رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ «در کوی نیکنامان» ویژه برنامه‌ای است که به میزبانی فرهنگ‌سرای گلستان و با هدف تجلیل از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، مرور آموزه‌های دینی مناسبتی، ترویج سبک زندگی شهدا،تجدید میثاق با آرمان‌های امام (ره) و شهدا، ترویج باورهای دینی و بیان مواضع فکری و عقیدتی شیعه برگزار می‌شود.

ویژه برنامه «در کوی نیکنامان » که صبح روز پنج شنبه ۱۶ اسفندماه ساعت ۷:۳۰ با حضور خانواده معظم و معزز شهدا برپا می‌شود . همراه با قرائت دعای پر فیض زیارت عاشورا و مداحی ذاکر اهل بیت(ع) از خانواده معظم شهیدان منوچهر ساوالان پور متولد ۳۰ شهریور ماه ۱۳۴۵ تهران که در ۱۲ آبان ماه ۱۳۶۱ منطقه سومار و محمود صدیقی متولد ۲۴ خرداد ماه ۱۳۴۵ تهران که در ۱۶ مهر ماه ۱۳۶۶ منطقه سومار به درجه رفیع شهادت نائل شده اند، تجلیل خواهد شد.  

علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به نشانی فرهنگ‌سرای گلستان واقع در نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، فرهنگ‌سرای گلستان مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۷۷۸۱۵۱۷۳ تماس بگیرند.

نظر شما