چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
ساعت : ۰۲:۵۲
کد خبر: ۱۰۱۷۹۲
|
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
هفتاد و دومین نشست ادبی «ترنم قلم» با نقد و بررسی کتاب «تحریر دیوانگی» سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت در کتابخانه فرهنگ‌سرای گلستان برگزار می‌شود.
نقد و بررسی رمان «تحریر دیوانگی» در فرهنگ‌سرای گلستانبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ رمان «تحریر دیوانگی» نوشته مهدی زارع در اولین نشست بهارانه «ترنم قلم» با حضور فهیمه جعفری و محمدرضا گودرزی نقد و بررسی می‌شود.

در این نشست، این مجموعه داستان معرفی و بررسی شده و علاقه‌مندان می‌توانند سوالات خود را پیرامون این کتاب از نویسنده و منتقدان بپرسند.
 
رمان «تحریر دیوانگی» تولید موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب است که در قطع رقعی و در شمارگان ۱۰۰۰ نسخه توسط انتشارات شهرستان ادب در ۱۴۳ صفحه و سال ۱۳۹۷ با قیمت ۱۸۰۰۰ تومان منتشر شده است. این رمان زندگی مردی را از کودکی تا بزرگسالی روایت می‌کند. مردی که کودکی‌اش در یک پرورشگاه گذشته و نگاهی عجیب و خاص به زندگی خود دارد. این مرد بی‏‌خانمان و درمانده در شهر، ناگهان صاحب خانه‌‏ای بزرگ و ملک و املاک فراوان در روستا می‌‏شود. و ... 

نشست نقد و بررسی رمان «تحریر دیوانگی» عصر روز سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ساعت ۱۷ در فرهنگ‌سرای گستان واقع در نارمك، ميدان هلال احمر، خيابان گلستان برگزار می‌شود.

حضور علاقه‌مندان در این برنامه برای عموم آزاد است. 

نشست‌های «ترنم قلم»، مجموعه جلسه‌های نقد و بررسی کتاب است که به همت فرهنگ‌سرای گلستان برگزار می‌شود و تاکنون بسیاری از نویسندگان نام‌آشنای کشور همراه با کتاب‌های خود در این نشست‌ها حضور پیدا کرده‌اند. 

نظر شما