جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
ساعت : ۱۱:۴۵
کد خبر: ۱۱۴۷۷۳
|
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۹ به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ امکان ثبت نام رایگان نوجوانان در اولین جشنواره «کارآزمای» را فراهم کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۹ به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ امکان ثبت نام رایگان نوجوانان در اولین جشنواره «کارآزمای» را فراهم کرد. این جشنواره به عنوان اولین رویداد آموزشی تجربی کسب و کارهای خانگی و شخصی برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود و برای ثبت نام رایگان در آن می‌توانید عدد ۱ را به شماره ۲۰۰۰۱۸۳۷۹ پیامک کنید.  

از آنجایی که یکی از زیرساخت‌های اصلی توسعه و پیشرفت کشور در حوزه تولید، تقویت اقتصاد و بهره‌مندی مردم به ویژه نوجوانان از فرهنگ تولید و داشتن روحیه کار و تلاش است، جشنواره «کارآزمای» با هدف عجین شدن نوجوانان با فرهنگ کار، کارآفرینی و تولید با حضور استادان مجرب و صاحبان کسب و کارهای موفق برگزار می‌شود. افراد متقاضی باید مهارت یا ایده تولید محصول و ارائه خدمت برای راه‌اندازی کسب و کار خود را داشته باشند و با تکمیل فرم ثبت‌نام، در دوره‌های آموزشی آنلاین و کارگاه‌های راه‌اندازی کسب و کار شرکت کنند.

جوایز آثار برگزیده 

رتبه اول کسب و کار: لوح تقدیر، تندیس کارآزمای، جایزه نقدی به مبلغ ۱۵ میلیون تومان
رتبه دوم کسب و کار: لوح تقدیر، تندیس کارآزمای، جایزه نقدی به مبلغ ۱۰ میلیون تومان
رتبه سوم کسب و کار: لوح تقدیر، تندیس کارآزمای، جایزه نقدی به مبلغ ۷ میلیون تومان

همچنین در کنار جوایز اصلی جشنواره، ۱۰۰ کارت هدیه دیجیتالی ۵۰ هزار تومانی آی‌گپ به افرادی که بهترین ایده‌ها را در سایت جشنواره ثبت کنند، اهدا می‌شود. 

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی karazmay.farhangsara.ir نسبت به ثبت نام در دوره‌های آموزشی و کارگاهی و دریافت اطلاعات بیشتر اقدام کنند. 

مطالب مرتبط
نظر شما