شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
ساعت : ۱۵:۵۱
کد خبر: ۱۱۵۹۳۸
|
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
فرهنگ‌سرای خانواده وبینار «مبانی روان‌شناختی اندیشه فرزندآوری و مطلوب‌ترین رویکرد فرزندپروری» را چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه با حضور غلامعلی افروز برگزار می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، فرهنگ‌سرای خانواده وبینار «مبانی روان‌شناختی اندیشه فرزندآوری و مطلوب‌ترین رویکرد فرزندپروری» را چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ساعت ۸:۳۰ با حضور غلامعلی افروز استاد ممتاز دانشگاه تهران و رییس شورای اندیشه‌ورز خانواده سازمان فرهنگی هنری برگزار می‌کند.  

وبینار «مبانی روان‌شناختی اندیشه فرزندآوری و مطلوب‌ترین رویکرد فرزندپروری» بر اساس کتابی به همین نام به قلم غلامعلی افروز سعی دارد فارغ از نگاه‌های کلیشه‌ای، به مبانی روان‌شناختی و اصول عقلانی فرزندپروری بپردازد و با بیان ساده و کاربردی، به دانش‌افزایی زوج‌های جوان، والدین، روانشناسان و مشاوران حوزه خانواده کمک کند. 

والدین دوست دارند فرزند یا فرزندان سالم، صالح، پویا و خلاق داشته باشند. بدون تردید محقق شدن این مهم نیازمند آراستن کانون خانواده به اندیشه و فراهم شدن فرصت‌های مستقیم و غیرمستقیم فرزندان امروز برای ایفای مسئولیت‌های فردی و اجتماعی در آینده است. 

این وبینار آموزشی با حضور کارکنان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سامانه شهرآموخت به نشانی https://online.shahramookht.ir/ch/miz-family برگزار می‌شود.
نظر شما