سه‌شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰
ساعت : ۰۵:۵۸
کد خبر: ۱۱۶۴۹۹
|
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
آیین اختتامیه ششمین دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران در پردیس سینما گالری ملت و با اجرای محمد سلوکی برگزار شد و فینالیست‌های این دوره اعلام شدند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، آیین اختتامیه ششمین دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران جمعه ۲۱ خرداد ماه در پردیس سینما گالری ملت با حضور سید صادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، سید محمدعلی سیدحسینی دبیر این دوره، هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر و بازیکن‌های فینال این دوره از رقابت‌ها برگزار شد.

مسابقات «بازی‌های ویدئویی ایران» یکی از بزرگترین و جذاب‌ترین رویدادهای بازی کشور است که این دوره با همکاری مشترک بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، آپارات گیم و موسسه تصویر شهر برگزار شد. 

این اولین باری بود که به دلیل پاندمی کرونا در کشور این رویداد در دوره مقدماتی به صورت آنلاین برگزار شد و بازیکنان در روزهای ۲۰ و ۲۱ خردادماه در سالن شماره ۹ و ۱۰ پردیس سینما گالری ملت با حضور تعداد محدودی از تماشاگران به رقابت پرداختند. برگزاری لیگ بازی‌های ویدئویی در سالن سینما منجر به کسب تجربه‌ای متفاوت و هیجان‌انگیز برای تماشاگرانی شد که به تماشای فیلم بر پرده نقره‌ای سینما عادت دارند.

در این مراسم ضمن تقدیر از فینالیست‌ها، به اهدای جام و جایزه به برندگان پرداخته شد و قهرمان بازی‌های «بزن بهادر»، «فوتبالیستارز»، «کلش رویال»، «فیفا ۲۱» بین‌المللی و «فیفا ۲۱» داخلی مشخص شدند.


مطالب مرتبط
نظر شما