چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
ساعت : ۰۳:۴۵
کد خبر: ۶۹۹۵۵
|
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۶
فرهنگسرای کار به مناسبت ایام محرم و سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مسابقه عکاسی با عنوان "محرم در قاب تصویر" را برگزار می کند.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی فرهنگ­سرای کار، هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی شهروندان با فرهنگ عاشورایی، بسط و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، رشد و تعالی آثار هنری با موضوع قیام عاشورا، بسط و گسترش فرهنگ و معارف اسلامی از منظر هنری، تبین بازشناسی فرهنگ عاشورایی و زنده نگه داشتن شورحسینی برای نسل جوان است.

شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است و علاقه­مندان می توانند عکاس های گرفته شده توسط موبایل و یا دوربین عکاسی خود را از طریق سی دی به دبیرخانه مرکزی مسابقه واقع در بزرگراه یادگار امام جنوب، تقاطع خیابان هاشمی، فرهنگ­سرای کار ارسال کنند.

شایان ذکر است به 12 نفر از برگزیدگان این مسابقه به رسم یادبود جوایزی اهدا خواهد شد همچنین مهلت ارسال آثار تاپایان وقت اداری پنجشنبه 30 آبان ماه و زمان اعلام نتایج آذرماه است و مقرر شده نمایشگاهی از آثار برگزیده در فرهنگ سرای کار برپا شود.

این مسابقه بامشارکت مرکز آموزش­های اجتماعی شهید حیدری و دفتر نوسازی و خدمات اجتماعی شهرداری تهران (محله امام­زاده عبداله) و به مناسبت ایام محرم و سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)و یاران با وفایش، برگزار می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند به نشانی بزرگراه یادگار امام جنوب تقاطع خیابان هاشمی فرهنگ­سرای کار مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۲۹۰۶۰ تماس بگیرند و یا به سایت فرهنگ­سرا به نشانی Kar.farhangsara.ir مراجعه نمایند

نظر شما