چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
ساعت : ۰۲:۲۸
کد خبر: ۹۰۵۶۱
|
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳
در بازدید رییس سازمان از هفتمین جشنواره انار انجام شد
محمود صلاحی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، عصر دیروز طی بازدید از هفتمین جشنواره انار در فرهنگسرای اشراق، پارک کتابخانه کودک این مرکز را به صورت رسمی افتتاح کرد.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ هفتمین جشنواره انار در فرهنگسرای اشراق که تا سوم دی‌ماه در این مرکز برقرار است، روز گذشته میزبان محمود صلاحی رییس، امیر عبدالحسینی معاون هنری، علی اصغر خسروی مدیرکل حوزه ریاست و مهدی محمدی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بود.

افتتاح پارک کتابخانه کودک در فرهنگسرای اشراق

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طی این بازدید، پارک کتابخانه کودک فرهنگسرای اشراق را به طور رسمی افتتاح کرد.

در «پارک کتابخانه کودک» برای فراگیری مهارت‌هایی از قبیل علوم قرآنی، قصه گویی، نقاشی، اوریگامی، سفال، داستان نویسی، کتابخوانی، سرود کودکانه، شعر، بازی و خلاقیت برای کودکان؛ زمینه‌های لازم فراهم شده است.

افتتاح پارک کتابخانه کودک در فرهنگسرای اشراق

علاقه‌مندان برای بازدید از جشنواره انار و همچنین حضور در «پارک کتابخانه کودک» می‌توانند به فرهنگسرای اشراق واقع در فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، روبروی مترو فرهنگسرا مراجعه کنند.

این جشنواره در بخش‌های مختلفی همچون؛ «لبخند انار» شب‌نشینی ادبی در قالب طنز، کارگاه و همایش‌های علمی و پژوهشی با موضوع سرفصل‌های انار و فواید آن با توجه به توصیه‌های بزرگان دین  با حضور استادان دانشگاه‌ها، رادیو انار، کارگاه‌های هنری که شامل نمایشگاه عکس استاد مهدی رسولی با موضوع انار و برگزاری کارگاه تخصصی طراحی انار، مسابقه عکاسی بین بازدیدکنندگان جشنواره انار هفتم، غرفه‌های کودک در دو بخش غرفه‌های آموزشی - سرگرمی و محصولات فرهنگی و برنامه زنده برای کودکان همراه با برنامه‌های متنوع و شاد با موضوع انار در دو نوبت صبح و بعدازظهر میزبان شهروندان تهرانی بود.
مطالب مرتبط
نظر شما