شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۰۵:۵۵
کد خبر: ۱۰۱۶۷۸
|
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
کارگاه‌های فشرده «ایده تا فیلمسازی» به منظور آموزش، توانمندسازی و مشارکت حداکثری علاقه‌مندان به حوزه ساخت فیلم‌های کوتاه مستند – گزارشی در راستای برگزاری بخش محله «هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر» از ۹ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در سراهای محله‌ شهر تهران برگزار می‌شود.
کارگاه فشرده «ایده تا فیلمسازی» در هفتمین جشنواره فیلم شهربه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، کارگاه‌های آموزشی فیلمسازی با استفاده از تلفن‌های همراه و دوربین‌های تصویربرداری خانگی و حرفه‌ای به همت موسسه تصویر شهر و با همکاری ستاد مدیریت محلات شهر تهران برگزار می‌شود.

نخستین کارگاه آموزشی روز دوشنبه ۹ اردیبهشت در مناطق ۲ و ۲۱ تهران برگزار شد.

کارگاه آموزشی روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت در مناطق ۱، ۳، ۴ و ۵، چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت در مناطق ۱۶، ۱۷، ۱۹ و ۲۰، پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت در مناطق ۶، ۱۰، ۱۲ و ۱۵ و شنبه ۱۴ اردیبهشت در منطقه ۱۳ توسط داریوش یاری، حبیب الله بهمنی، علیرضا اسحاقی، آرمین ایثاریان، عادل تبریزی، حمیدرضا خداحافظی و حامد سلیمان‌زاده برگزار می‌شود.      

شرکت در کارگاه‌های «ایده تا فیلمسازی» بخش محله هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام  می‌توانند به سراهای محله مراجعه کنند. 

ثبت نام آثار در بخش مسابقه سینمای ایران تا ۱۵ اردیبهشت ماه و ثبت نام در بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران و محله تا پایان اردیبهشت ماه از طریق سایت جشنواره به نشانی www.shahrfilmfest.com ادامه دارد.

هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر توسط موسسه تصویر شهر به دبیری هاشم میرزاخانی در تابستان سال جاری در شهر تهران برگزار می‌شود.
نظر شما