شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
ساعت : ۱۳:۵۹
کد خبر: ۱۰۲۶۵۵
|
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
ویژه‌برنامه «مائده غدیر» و توزیع ۱۰ هزار غذا با هدف احیای سنت اطعام غدیر، همزمان با عید غدیر سه‌شنبه ۲۹ مرداد ساعت ۱۹ در میدان آیینی امام حسین(ع) برگزار می‌شود.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همزمان با عید سعید غدیر سفره بزرگ «مائده غدیر» با هدف احیای سنت اطعام غدیر و ترویج فرهنگ نذر و اطعام مستمندان، سه‌شنبه ۲۹ مرداد ساعت ۱۹ در میدان آیینی امام حسین (ع) پهن می‌شود.

پویش مردمی #مائده_ غدیر به همت فرهنگ‌سرای عترت راه‌اندازی شده و از این طریق مردم را برای مشارکت در این سنت حسنه ترغیب کرده است. با فراگیر شدن این پویش در سراسر کشور بیش از ۲۰۰ هزار طعام در روز عید غدیر به نیازمندان داده خواهد شد. همچنین در میدان آیینی امام حسین(ع) در روز عید غدیر تعداد ۱۰ هزار غذا با مشارکت خیرین تهیه و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا توزیع می‌شود.

سخنرانی حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان، مولودی‌خوانی، مداحی، اجرای گروه سرود مرصاد، اجرای گروه تواشیح الزهرا، پرده خوانی غدیر و برپایی غرفه‌های تخصصی ویژه کودکان از دیگر بخش‌های این مراسم است که از ساعت ۱۷ آغاز می‌شود و تا نماز مغرب و عشا ادامه دارد. 

ویژه‌برنامه «مائده غدیر» سه‌شنبه ۲۹ مرداد ساعت ۱۷ تا ۲۱ در میدان آیینی امام حسین(ع) برگزار می‌شود. 

نظر شما