سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۱۹:۱۱
کد خبر: ۱۰۳۱۰۱
|
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
نمایش «اولین بازی» به نویسندگی «امیر مشهدی عباس» و کارگردانی «میثم یوسفی» تا هشتم مهرماه در فرهنگ‌سرای فردوس روی صحنه می‌رود.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نمایش زنده عروسکی «اولین بازی» ویژه کودکان و نوجوانان به نویسندگی «امیر مشهدی عباس» و کارگردانی «میثم یوسفی» از به مدت یک هفته تا هشتم مهرماه همه روزه ساعت ۱۸:۳۰ روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: در شب‌های محرم قرار است تعزیه‌ی طفلان مسلم مقابل خانه رضا اجرا شود اما یکی از بازیگران غایب است. گروه تعزیه وسایل تعزیه را به امانت خانه رضا می‌گذارند تا دنبال بازیگرشان بروند. رضا مدتی با وسایل تعزیه بازی می‌کند و به دلیل خستگی خوابش می‌برد، در عالم خواب می‌بیند وسایل تعزیه جان گرفته و وقایع عاشورا را بازگو می‌کند.

در نمایش «اولین بازی» ناصر احمدی‌فر، علی بیگ محمدی، عاطفه بحرالعلوم طباطبایی، مریم خاکسارتهرانی، شراره یوسفی، محسن قصری، مسعود پورجمشید، لیلی حسینی و عطا مقیمی ایفای نقش می‌کنند.
 
در این نمایش سینا ییلاق بیگی طراحی صحنه، محمد فرشته نژاد آهنگسازی، الهام پریشانی و مصطفی ساحلی دستیاری کارگردان و میثم یوسفی طراحی نور و لباس را بر عهده دارند.
 
علاقه‌مندان برای تماشای رایگان این نمایش می‌توانند به فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۰۸۱۰۳۹ تماس بگیرند.
نظر شما