يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۰۰:۰۳
کد خبر: ۱۰۳۶۰۲
|
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
کتابخانه شیخ فضل‌الله نوری منطقه ۵ به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص)، مسابقه کتابخوانی «آیین مهرورزی» را برگزار می‌کند.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، کتابخانه شیخ فضل‌الله نوری منطقه ۵ به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت، مسابقه کتابخوانی «آیین مهرورزی» را از ۱۶ تا ۲۵ آبان ماه با هدف آشنایی شهروندان با سیره رسول اکرم(ص) برگزار می‌کند.

سؤالات این مسابقه کتبی برگرفته از کتاب «برگزیده منتهی‌الآمال» درباره زندگی پیامبر اکرم(ص) اثر شیخ عباس قمی است که شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به کتابخانه شیخ فضل‌الله نوری و دریافت کاربرگ‌های مسابقه حاوی خلاصه کتاب و پرسشنامه، پرسش‌های مسابقه را در پاسخنامه درج شده در کاربرگ پاسخ دهند. پس از پایان مهلت پاسخگویی، از میان پاسخ‌های صحیح به قید قرعه به نفرات برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان برای دریافت کاربرگ و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، بعد از پل شهید ستاری، جنب شهر کتاب، مجتمع فرهنگی هنری نور، کتابخانه شیخ فضل‌الله نوری مراجعه کنند یا با شماره ۴۴۰۶۶۷۵۱ تماس بگیرند.
نظر شما