چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۳:۵۰
کد خبر: ۱۰۳۸۵۴
|
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
نمایش «قهر دریا» به نویسندگی پژمان شاهوردی و کارگردانی رضا بهنامی از پنجشنبه ۱۴ آذرماه در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نمایش «قهر دریا» به نویسندگی پژمان شاهوردی و کارگردانی رضا بهنامی از پنجشنبه ۱۴ آذرماه در تماشاخانه استادمحمد واقع در مجموعه پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: عروسی زوج جوانی در یکی از روستاهای بندرنشین به هم می‌خورد. علت آن بالا آمدن آب دریا و بعد نبودن ماهی جهت امرار معاش و قهر دریاست و این از باورهای مردم قدیم است. این اتفاق منجر به کشته شدن زوج می‌شود تا مردم روستا از قهر دریا و نحسی که به ایشان به وجود آمده خارج شوند.

در نمایش «قهر دریا» معصومه صادقی، رفیعه صادقی، فاطمه ذاکری، احمد شنبه‌نیا، حبیب‌الله ناصری، علیشاه علی حیدری و میران سلمانی ایفای نقش می‌کنند. سایر عوامل این نمایش عبارتند از: تهیه‌کننده: اعظم توکلی‌زاده، طراح نور: رضا بهنامی، آهنگساز: حسین فیروزی، طراح لباس: رفیعه صادقی و طراح گریم: معصومه صادقی.

نمایش «قهر دریا» از ۱۴ تا ۳۰ آذر هر روز ساعت ۱۹ در تماشاخانه  استادمحمد واقع در مجموعه پردیس تئاتر تهران روی صحنه خواهد رفت. علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این نمایش را از سایت تیوال تهیه کنند. 
نظر شما